Göz Çevresi Morlukları İçin Krem

göz çevresi morlukları

Sizin de gözlerinizin etrafı koyu renkte mi? Yüzünüzün rengiyle göz altınızın rengi arasında ciddi bir koyuluk var mı? Benim gibi göz çevresi kremi kullanmayanlardan mısınız? Bu yazıda sizinle göz çevresi ve göz altı morlukları için bulduğum çözümü paylaşmak istiyorum.

Sadece yüzüm için nemlendirici kullanıyordum. Göz çevrem için özel bir krem kullanmıyordum. Gözlerimin sadece altı değil tüm çevresi koyu renkteydi. Aradaki renk farkı gittikçe çoğalıyordu ve bu beni rahatsız etmeye başladı.

Kullanmaya alışık olmadığım için, göz altı kremi almaya elim gitmiyordu fakat durum vahimleşmeye başlayınca fiyatı uygun geldiği için Cedarin eye contour care cream with perfeline aldım. Göz çevresi bakım kremi bu. Tüm ciltler için geçerli. İçinde İsviçre yeşil elmasından elde edilen kök hücre teknolojisi ve sodium hyalorunate var. Bunlar gözlere canlılık veriyormuş.

Göz çevresi morluklarına ve torbalara çözüm

Cedarin göz kremi tavsiye eder misin derseniz, ben 20 gün kadar kullandım ve göz çevreme sürüp gözlerimi kapatarak parmaklarımla hafif hafif gözlerimin altına ve üst kısmına dokunarak uyguladım ve fena değil.

Yani o göz çevresi morluklarını biraz geçirdi fakat daha sonra bende Mac göz çevresi mineralinin testeri olduğunu hatırladım. Hazır göz kremi sürmeye alışmışken, bu sefer Mac deneyeyim dedim çünkü bu ürünü çok tavsiye eden olmuştu.

Geçen sene Mac’ten yüklü bir alışveriş yapmıştım. O gün küçük bir kapta Mac göz çevresi kremi vermişlerdi. Onu kullanmaya başladım Cedarin”i bırakıp. Gündüz, yüzüme gözüme bir şey sürmeden dışarı çıktığımda o gün ışığında renk farklı ve göz çevremdeki morluk o kadar belli oluyordu ki. Mac’i 10-15 gündür kullanıyorum göz çevresi morlukları ve göz çevresinin o koyu rengi neredeyse gitti yok oldu. Çok memnun kaldım.

Mac göz kremi tavsiye eder misin derseniz, fiyatına pahalı demeyin alın bence. Çünkü çok çok az bir parça tüm göz altınıza ve çevrenize yetiyor. Yani Mac’in göz altı kremini 5 ayda anca bitirirsiniz ama ucuz diye alacağınız bir göz kremini 1 ayda bitirirsiniz çünkü yeterli gelmiyor.

Yani tüm gün göze canlılık vermeyebiliyor. Bir de göz altı torbalarım vardı benim. Bazen torba oluyordu bazen çökük oluyordu gözlerimin altı. Onlara da çok iyi geldi Mac. Tavsiye ediyorum. Sizin de yorumlarınız varsa paylaşmaktan çekinmeyin.

Visited 2 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

Exit mobile version