Friends Sıkı Dostlar

friends dizisi sıkı dostlar

Friends (Sıkı Dostlar) Dizisi – Dizi 1994 yılında başladı ve 2004 yılına kadar tam on sene sürdü. Friends dizisinin senaristleri David Crane ve Martha Kauffman; birlikte Dream on, Joey ve Five gibi diğer başarılı dizilere de imza atmış. Fakat Sıkı Dostlar dizisini 10 yıl boyunca sürdürebilmelerinin altında çok önemli sebepler var.

Friends dizisi oyuncuları

Dizide, diziyle birlikte ünlenmiş olan Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Pheobe), Matt LeBlanc (Joey), Matthew Perry (Chandler), David Schwimmer (Ross) ve James Michael Tyler (Gunther) başrolleri paylaşıyor. Dizinin bazı bölümlerinde diğer ünlü oyuncular da konuk oyuncu olarak rol almışlar. Yıllarca yazıldı çizildi bu dizi. Webde yerli ve yabancı pek çok kaynaktan daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Ben inanıyorum ki herkes bir gün bu diziyi izleyecek. Çünkü Friends dizisini özel kılan şey orada işlenen harika dostluk. Herkes hayatında böyle dostları olsun ister.

Friends – Sıkı Dostlar dizisi yorumum

Hepsi kardeş gibi. O kadar iyi anlaşıyorlar ki. İnsan her bölümü izlerken özeniyor. Keşke benim de böyle arkadaşlarım olsa diyor. Ve senaristlerle oyuncular o kadar başarılılar ki, her bölüm birbirinden güzel. Tüm karakterlerin en ince ayrıntısına kadar çalışılmış.

Diziyi en başından izlemenizi öneririm elbette fakat, rastgele bir bölüm de izleseniz konuyu kaçırmış olmazsınız. Ayrıca içinizin kıpır kıpır olacağını ve hepsini izlemek isteyeceğinize de eminim.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

Exit mobile version