Kendinden Büyük Erkeklere İlgi Duymak

Kendinden büyük erkeklere ilgi duymak normal mi? Kadınlar neden kendinden büyük bir erkekle ilişki kurmak ister?

Günümüzde çoğu kadın artık kendinden yaşça büyük erkeklere ilgi duyabiliyor. Seyrekleşmiş veya beyazlamış saçlar, açılmış alınlar, büyümüş göbekler ilişkileri çok da fazla etkilemiyor.

Erkekler eskiden 40 yaşından sonra kendilerini ilişkiye kapatır ve daha çok kahvehane köşelerine hapsederdi. Fakat artık erkekler de kendilerine bakıyorlar. Spor yapıyorlar, diyet yapıyorlar, epilasyona gidiyorlar, şık giyinmeye devam ediyorlar ve daha pek çok şey. 1980’lere nazaran günümüzde her dört kadından ikisi kel bir erkekle ilişki yaşamaya sıcak bakıyor.

Kadınlar neden kendinden büyük erkeklerden hoşlanır?

Çünkü kadınlar deneyimli erkekleri tercih eder. Erkeğin, kadına pek çok konuda güven verebilmesi en önemli şeylerden biridir. Yaşlı erkekler, kadınlara nasıl davranmaları gerektiğini çok daha iyi bilirler. Kadınlar, erkeklerden çok daha hızlı olgunlaşırlar. Kendinden büyük bir erkekle birlikte olmak, bu durumu dengeler.

Evlenilmemesi gereken erkekler

Ayrıca yaşça büyük bir erkek artık ekonomik açıdan da hayatını garantiye almıştır. Kadınları bu da etkiler. Bunun yanı sıra bilgisayar oyunu oynayan bir erkekle sevgili olmaktansa, şık bir restoranda yemek yemek veya doğa yürüyüşüne çıkmak kadının tercihleri arasındadır.

genç yaşlı aşkı

Sürekli olarak kendinden yaşça çok büyük erkekleri tercih etmek ise farklı bir durumdur. Bunun psikolojik olarak üstüne durulması gerekir. Baba sevgisinin eksikliği bu tür bir tercihe sebep olur.

Erkekler neden aldatır? Erkeğin aldattığı nasıl anlaşılır?

Bu tercihin sebebini iyi bilip, hissedilen duygunun tam olarak isimlendirilmesi ilişki açısından daha yapıcı olur.

Kadınların hayatını kolaylaştıracak sağlıklı pratik tarifler

Visited 2 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın