Maybelline Lash Sensational Maskara İnceleme Ve Yorumlar

Maybelline lash sensational maskara

Benim gibi uzun ve dolgun kirpiklerin peşinde olanlar için Maybelline Lash Sensational maskara kullananlar arasında yer alan bendeniz bugün inceleme ve yorumlar köşemizde size bu ürünü anlatmaya karar verdim.

Herkesin kirpik şekli farklı bu yüzden de beklentisi de farklı. Bazılarınınki kısa, bazılarınınki uzun, bazılarınınki seyrek. Hatta bazılarınınki çok açık renk. Yani bin bir çeşit kirpik var. Böyle olunca beklentilerimiz de farklı.

Ama benim bir maskarada en önem verdiğim şey fırçası ve bu fırçayla kirpiklerimi tek tek uzatarak dolgunlaştırması. Maybelline Lash Sensational maskarayı bittiğinde gidip tekrar aldığım için bu yazıyı yazmak istedim çünkü memnun kaldım.

Maybelline lash sensational maskara inceleme

İnsanın yüzündeki her ayrıntı tüm ifadesini etkiliyor. Örneğin kaşlar. Bununla ilgili yüz şekline göre kaş modelleri yazısı yazmıştım. Elbette sadece kaş değil saç da önemli. Ki bununla ilgili de yüz şekline göre saç modelleri yazımı inceleyebilirsiniz.

Makyajı tamamlayan en önemli şey maskara. Yani güzel bir dumanlı göz makyajı yaptınız diyelim, rimel sürmedikten sonra bir anlamı yok. Daha derin ve etkileyici bakışlar için şart.

Mesela makyaj öncesi ve sonrası fotoğraflarına baktığımızda en belirgin şey de yine maskara. Hatta hiç bir ürün kullanmadan sırf rimel ve bir ruj sürdüğümüzde dahi ifademiz çok daha güzelleşiyor.

Size daha önce çekici olmanın sırlarını anlatan bir yazı yazmıştım. Bakım ve güzellik ürünleri kullanmadan bunu gerçekleştirmek cidden zor. E bu kadar çeşit varken de kullanmak gerek öyle değil mi.

Maybelline lash sensational maskara yorumlar

Genelde ürün değiştiririm ve farklı şeyler denerim ancak Maybelline lash sensational maskara kullananlar arasında olan ben, bu ürün bitmek üzereyken hemen gidip ikincisini aldım. O yüzden de size bugün yorumlar köşesinde bu ürünü anlatmak istedim.

Daha önce Maybelline total temptation maskara da kullanmıştım ve ondan da çok memnun kalmıştım. Ama bunu kullanınca daha çok hoşuma gitti.

Fırçasının şekli çok güzel. Topaklanma yapmıyor. Kirpikleri tek tek ayırıp dolduruyor. Bir tarafında uzun diğer tarafında kısa kılları var. O kısa olan kısmı alt kirpiklerim için kullanıyorum, ki bu çok akıllıca bir tasarım bence.

İstediğim görüntüyü elde etmek için defalarca üst üste sürdüğüm ürünleri düşünüyorum, cidden işkenceymiş. Bunu iki kez sürüyorum yetiyor. Ürün 95 ml ve her gün kullanmıyorum. Haftada 1 kez kullanımla 2 aydan fazla gidiyor.

Ben çok alerjik bir insanım her ürünü kullanamıyorum ama bu ürün bana alerji yapmıyor, o yanı da iyi. Hem uzun hem kıvrımlı hem de dolgun kirpikler istiyorsanız tavsiye ederim.

Etkili bakışların sırrı doğru göz makyajından geçiyor

Her göz şekline göre makyaj başka yapılmalı. Ama etkili bakışların sırrı doğru göz makyajından geçiyor. Bir şeyleri eksik veya yanlış yaptığımızda hep o istediğimiz ifadeyi bulamıyor oluyoruz.

Elbette serumlar kullanmak, maskeler yapmak ve yüz bakımını ihmal etmemek de çok önemli. Daha önce yüz bakımı için evde yapılabilecekler listesi hazırlamıştım, göz atmak isteyebilirsiniz.

Sağlıklı bir altyapıya sahip olduğumuzda üzerinde çalışırken çok daha verim almamız kolaylaşıyor. Bu yazıda Maybelline lash sensational maskara hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaştım. Ben tavsiye ederim. Ki zaten değişik ürünler kullanıp sizlerle paylaşmayı seviyorum. Umarım siz de alırsanız, hoşunuza gider. Güle güle kullanın!

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Exit mobile version