Biten Parfüm Şişesiyle Ne Yapılır?

parfüm şişesi

Boşalan parfüm şişesini atmaya eli gitmiyor insanın. O parfüme onlarca para verdikten sonra, şişesine kadar kullanmak istiyor insan. Parfüm bitmiş olsa da, şişesiyle de bir şeyler yapmak istiyor.

Aslında yapılabilir de. Bitmiş olan parfüm şişesini atmayın! Çünkü o şişeyi kullanabileceğiniz bazı alanlar var.

Biten parfüm şişesi nasıl değerlendirilir?

Öncelikle, parfümü dibine kadar bitirseniz bile koku şişenin içinde uzunca bir süre kalmaya devam eder. Bu yüzden yapabileceğiniz en mantıklı ve kolay şey parfüm şişesini elbise dolabınıza koymak.

biten parfüm şişesi ne yapılır

Kapağını tamamen açıp, parfüm şişesini dolabınızın altına veya üstüne yani uygun olan herhangi bir yere yerleştirirseniz, parfüm kokusu az da olsa yayılmaya devam eder ve kıyafetlerinize siner.

Bir diğer seçenek ise, bu küçük harika şişelerin içine renkli renkli küçük çiçekler yerleştirip onları vazo gibi kullanmak. İsterseniz canlı çiçek de koyabilirsiniz tabii ki. Şişenin içine biraz su koyup, bir kaç adet canlı çiçek yerleştirebilirsiniz. Odanızın bir köşesine koyacağınız bu minik çiçekli şişeler çok dekoratif gözükecektir.

Biten Parfüm Şişesiyle Ne Yapılır?

boncuklar parfüm şişesi

Biten parfüm şişesini atmayın! Biten parfüm şişesiyle bir de ne yapılır biliyor musunuz? Şişenin kapağını tamamen çıkartıp içine küçük renkli boncuklar koymak. Ve isterseniz yine su veya renkli, boyalı su koyabilirsiniz bu boncuklarla ya da taşlarla birlikte. Bu da yine güzel bir dekoratif eşya olarak masanızda, sehpanızda veya dolabınızda durabilir.

Visited 6 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın