Ameliyatsız Burun Estetiği

ameliyatsız burun estetiği dolgu

Burun, insanın tüm yüz ifadesini bütünleştiriyor ve bu yüzden de yüze neredeyse tüm anlamı burun veriyor. Tıbbi ya da doğuştan veya kaza sonrası ihtiyaçlarla birlikte oluşan sorunlar dışında estetik amacıyla de burun ameliyatı en çok tercih edilen estetik ameliyat.

Fakat bu ameliyatı gerçekleştirmek isteyip de, narkozdan ya da bu işlemi uzun süreli bir ameliyat gibi düşünmekten korktukları için erteleyenler de vardı.

Ameliyat öncesi sanal olarak eski burunun fotoğraf üzerinde değiştirilip, yeni ve istenilen burunun çizilmesi ve bu yeni buruna sahip olmak isteyen kişiye verilen güven rahatlatıcı oluyordu.

Fakat ameliyattan sonra oluşabilen ağrılar ya da tam olarak resimde görüldüğü gibi bir burunla karşılaşamayan kişiler hayal kırıklığına uğruyordu.

Ameliyatsız burun estetiği nasıl yapılıyor?

scarlett johanson burun estetiği

Artık bunlar geride kaldı çünkü ameliyatsız burun estetiği uygulaması başladı. Peki amelyatsız burun estetiği nasıl oluyor? Sadece bir dolgu malzemesi kullanılarak yapılan işlem beş on dakika kadar sürüyor ve aynı gün kişi normal hayatına devam edebiliyor.

Bu dolgu maddesi burunda iki sene ya da sekiz ay kadar kalabiliyor. Daha sonra burun eski haline dönüyor. Kişi eğer yeni burnundan memnun kalırsa, aynı kalıbı ameliyatla kalıcı şekle de getirtebiliyor.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın