Müşterileri Güldüren İş Yerleri

komik mesajlar

Hayat zaten zor biraz gülelim! Bir mağazaya veya restorana ya da petshopa gittiğinizde sizi karşılayan komik bir mesaj hoşunuza gitmez mi? Günün stresi içinde bir noktada gülümsemenizi sağlayan bu komik ve eğlenceli notlar bence insanın gününe renk katar.

Bazı iş yerleri de aynen bu fikirle müşterilerini güldüren mesajlarla karşılıyor. İşte onlardan bazıları!

Alışveriş yaparken gülümse!

Lütfen cama vurmayınız, dondurmalar korkuyor.

Petshoptaki iş hayatımın son gününde kendimi ayın elemanı seçtim.

Bu çocuk menüsündeki yemek isimleri pek eğlenceli : Bilmiyorum, Umrumda Değil!, Aç Değilim!, Onu İstemiyorum!, Açlıktan Ölürüm Daha İyi! ve İğreennççç!

Sweet dreams are made of this yerine şarkının sözlerini değiştirip kendisine uyarlayan bir tabela. Bu tabelaya ve bu yaratıcı fikirlere güzel, temiz ve parlak bir gülüş atmak için bambu diş fırçası ve kömürlü diş macunu kullanmak iyi bir fikir 🙂

Müşterileri güldüren iş yerlerindeki komik tabelalar

Bu külahlar da bir dondurma dükkanından.

Bir kahve dükkanı tuvalet fırçası için bakın nasıl bir kap kullanıyor. Starbucks da kimmiş! Starbucks demişken canım frappuccino istedi. Ama artık kendim evde dalgona kahvesi yapıyorum neyse ki.

Bu oyuncakların ne işe yaradığını bilmiyoruz. Komik bir ses çıkartıyorlar ve 5 dakika sizi oyalıyorlar. Nereden geldiklerini bilmiyoruz. Biri her ay bize bunları gönderiyor. Ve gönderenin adresini de bulamıyoruz. Bunlardan kurtulmak istiyoruz, lütfen bize yardım edin!

Günün teklifi : 2 pizza alın ve ikisinin de parasını ödeyin!

Bir dövmecinin reklam panoları : 2004’ten beri eski sevgililerin isimlerini siliyoruz. Bedava dövme bedava piercing uydurma reklam. Glutensiz dövmelerimiz gelmiştir. Aşk sonsuz olabilir fakat bizim dövmelerimiz 6 ay daha gidiyor!

En çok hangisini beğendiniz? 🙂 Sizce iş yerlerinde böyle komik tabelalar olmalı mı yoksa hayatı fazlasıyla ciddiye alanlardan mısınız? Fikirlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

Exit mobile version