Kendinden Yaşça Büyük Bir Kadını Etkileme Yolları

Kendinden yaşça büyük bir kadını etkilemenin yolları

Kendinden yaşça büyük bir kadını etkileme yolları düşündüğünden daha kolay olabilir. Bu yazıda bunu nasıl başarabileceğini anlatacağım.

Öncelikle aranızda kaç yaş var? Bunun önemi elbette büyük. Her 10 yaşta bir jenerasyon fark ettiği için, bu bilgiyi dikkate almak gerekiyor.

Yani boomer bir kadının z kuşağından birinden hoşlanması oldukça zor, ki zaten bu kadar fazla yaş farkı ilişkilerde pek fazla görülmüyor.

İlişkide yaş farkı ve kadının büyük olması bir sorun değil. Öncelikle bu konuda içiniz rahat olsun. Kadının sizden yaşça büyük olması normal bir şey. Eskiden erkeğin daha büyük olması daha maküldü neden?

İlişkide yaş farkı önemli mi?

Ataerkil toplumlarda ve ekonomik çıkarlar sebebiyle çok uzun yıllar boyunca “çalışan erkek, doğuran kadın” şeklinde bir format vardı. Ve bu formatta, yaşı küçük olan kadın daha çok doğurabilir ve çalışabilirdi.

Yüzdeki kolajen nasıl artar?

Ancak 2000’li yıllarda bu format artık çoğu ülkede değişti. Kadınlar da ekonomik özgürlüklerini ellerine aldılar ve çocuk yapma zorunluluğunda olmadıklarını anladılar. Veya sonradan boşandılar.

Yani kendimden yaşça büyük bir kadından hoşlanıyorum diyorsanız bunun öncelikle çok normal bir şey olduğunu bilin.

Boşanmış bir kadın nasıl tavlanır diye düşünen bir erkekseniz, dikkat etmeniz gereken bazı başka husular da var.

İlişkide yaş farkı önemli mi dediğimizde bu unsurların yukarıda yazdığım sebeplerden dolayı, eskiden daha önemli olduğunu ancak artık geçerliliğinin pek kalmadığını bilmemiz gerekiyor.

Eğer karşımızdakini anlayabiliyor ve ona saygı duyabiliyorsak, onun ihtiyaçlarını karşılayabiliyorsak ilişkide yaş farkının önemi yok.

Kendinden yaşça büyük bir kadını etkileme yolları

İlk önce bu kadını anlamaya çalışmak gerekiyor. Neye ihtiyacı var? Her kadının, dönem dönem değişen ihtiyaçları vardır.

Aşk, sevgi çok güzel şeyler ve bunlar bir ihtiyaç. Tıpkı cinsellik gibi. Erkekler ortalama 45 yaşına kadar bu konuda aktifken, kadın 55-60’e kadar aktif olabiliyor. Bu da aslında bir kadının kendinden küçük birine aşık olmasının ne kadar normal olduğunun kanıtı.

Kendinden yaşça büyük bir kadını etkileme yolları arasında onu anlamak, onu dinlemek, ihtiyaçlarını karşılamak, olgun bir erkek olmak ve ona güven sağlamak listenin başında geliyor.

Onunla oyun oynamayın, ona şımarıklık yapmayın, kıskançlık yapmayın, onu üzmeyin, kırmayın, yaş konusunu asla ortaya koymayın. Kendini genç hisseden ve genç bir ruha sahip olan bir kadın olduğu için sizinle birlikte.

Yemeğe çıktığınızda bira ısmarlamayın, sinema bileti, konser bileti almak yerine fiziksel olarak daha az yorucu ve daha konforlu etkinlikler seçin. Konu fiziksel güçten açılmışken, bu alanda da ona her fırsatta destek olun.

Deneyime güvenmek

O sizden çok daha fazla tecrübeli. Bu noktada deneyime güvenmek önem kazanıyor. Herhangi bir konuyl ilgili karar vereceğiniz zaman ona danışın, ondan fikir alın. Onun deneyimine saygı duyun.

O, konuyu açmadıkça evlilikten bahsetmeyin. Etrafınızda bu konu hakkında size baskı yapan veya sizi eleştiren insanlardan uzaklaşın. Onların fikrine ihtiyacınız yok, bu sizin hayatınız.

Kendinden yaşça büyük bir kadının etkileme yolları içinde en önemlilerinden biri bu. Ona ısrarcı davranmayın, onu sıkmayın. Ve onunla oyun oynamayın, onu aldatmayın. Çünkü bunları hemen anlayacaktır.

Onu eleştirmeyin. Ona önerilerde bulunabilirsiniz ama saygıyı asla elden bırakmayın. İstemediği ve kendini rahat hissetmediği konularda ısrar etmeyin.

Visited 289 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

Exit mobile version