Uzun Boylu Kızların Yaşadığı 7 Sorun

Boyu kısa olan uzun olmak ister, boyu uzun olan keşke biraz daha kısa boylu olsaydım der. Herkes olmadığı gibi olmak ister. Fakat her türlüsünün ayrı sorunu var. Mesela biraz daha uzun boylu olsaydınız ne gibi sorunlarla karşılaşırdınız biliyor musunuz?

Uzun boylu kızların yaşadığı sorunlar pek de küçük gibi durmuyor. Belki de bu yazıdan sonra ‘keşke boyum biraz daha uzun olsaydı’ demezsiniz ve kendi boyunuzu, kendinizi olduğunuz gibi seversiniz.

Uzun boylu olmanın dezavantajları

Uzun boylu olduğunuz zaman topuklu ayakkabı giyinmek sizi çok daha uzun göstereceği için, genelde babet gibi ya da topuksuz ayakkabılar, terlikler tercih etmeniz gerekir.

Uzun boyluyum tam kendime göre bir kıyafet buluyorum ama ya kolu ya paçası kısa kalıyor diyen onlarca kişi var.

Uzun boylular için yatak da özel olmalı. Yoksa uyurken ayaklar dışarıda kalabilir. Ve hatta yorgan ve battaniye de yine uzun olmalı.

Uzun boylu erkekler arasında çok daha uzun kalabilirsiniz. Erkek arkadaş edinebilmek için boş zamanlarınızı basketbol maçlarında geçirmeniz gerekebilir.

Uzun boyluysanız bacaklarınız da uzun demektir. Çalışma masanızda rahat bir şekilde oturmak bu durumda pek kolay olmayabilir.

Aynada kendine bakmak herkesin ihtiyacıdır ama uzun boylu kızlar bunu pek kolay yapamazlar.

Uzun boylu kişiler için yıkanmak gibi en doğal ihtiyaç bile zor bir hale gelebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*