Yiyeceklerle Yapılmış Ayakkabı Tasarımları

Moda ve tasarım ucu sonu olmayan bir derya deniz. Yaratıcılığını kullanan tasarımcılar, ister amatör ister profesyonel olsunlar mutlaka dikkat çekiyorlar.

Bu ayakkabı tasarımları özellikle vegansanız pek hoşunuza gidebilir. Çünkü çoğunlukla sebzelerden ve türlü türlü yiyeceklerden yapılmış bu ayakkabı tasarımlarının hepsi birbirinden ilginç.

Vegan ayakkabıları

Bu ayakkabılardan en çok hangisini beğendiniz? Sizce en ilginç ayakkabı tasarımı hangisi? Ben hediye paketli ayakkabıyı çok beğendim. Salatalıklı ayakkabı da çok tatlı duruyor ne dersiniz? Şimdi ikinci set ayakkabı tasarımlarına devam edelim.

Fesleğenli turplu ayakkabı bile yapmışlar pes doğrusu! Peki Snickers çikolatalı ayakkabıya ne dersiniz? Küçükken kül kedisi’ni okuyan her hanımı etkilemiştir bence bu ayakkabı. Sadece ayakkabılar değil, terlikler de çok güzel öyle değil mi? Suşili terlik muhteşem.

Bant şekerli bu ayakkabı çok tatlı. Çiçekli sandalete ne demeli? Müthiş bir yaratıcılık! Hele şu yıldızlı ayakkabıyı görünce ‘ben de istiyorum’ dedim.

Suşiden oluyor da neden jambondan ayakkabı olmasın.Bu üçüne de bayıldım. Simli olan da çok güzel ve tabii sinema severler için de bir ayakkabı yapmışlar.

Siyah telli ayakkabı bence giyilir. Tam yazlık! Kadife ayakkabı da çok hoş. Kıymalı ayakkabı veganlara göre değil ama yaprak desenli ayakkabı bence çok tatlı duruyor.

Veganlar için salatalık ve havuç topuk ayakkabılar da var. Güllü ayakkabı da çok hoş. Ve son olarak sandviç ayakkabıyı insanın ısırası geliyor. Siz en çok hangisini beğendiniz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*